اطلاعیه ها

 

آمار بازدیدها

بازديدکنندگان اين صفحه :6679338
بازديدکنندگان امروز :7032
کل بازديدکنندگان :40366805
بازديدکنندگان آنلاين :20
زمان بارگزاري صفحه :0/3989

ثانيه

 

تقویم

اوقات شرعینسخه چاپي ارسال به دوست

با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان ؛

مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه سمنان ایجاد می شود


رئیس دانشگاه سمنان گفت : به منظور توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی و فراهم سازی بسترهای اشتغال مولد ، مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه سمنان ایجاد می شود .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، دکتر مسعود نصیری با اعلام این خبر گفت : در حال حاضر این مرکز با کسب مجوز از سوی اداره کل فنی و حرفه ای استان در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ایجاد و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد .
رئیس دانشگاه سمنان گفت : به همین منظور و نیز با هدف گسترش فعالیتهای مهارت آموزی و تحقق دانشگاه کار آفرین در دانشگاه سمنان ، تفاهم نامه ای با اداره کل فنی و حرفه ای استان و دانشگاه سمنان امضاء و مبادله شد .
این تفاهم نامه به امضای سید حسین شاهچراغ سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان رسید .
رئیس دانشگاه سمنان افزود :طراحی و هدایت برنامه های مهارت آموزی و مشاوره شغلی و آموزشی دانشجویان ، بازنگری استانداردهای آموزشی موجود و یا تدوین استانداردهای آموزشی مورد نیاز از سوی دانشگاه سمنان و بهره گیری از کارشناسان و متخصصان صاحب صلاحیت و تجربه از جمله مفاد این تفاهم نامه است .
دکتر نصیری اظهار داشت : تحلیل بازار کار و شناسایی مشاغل اولویت دار مرتبط با هریک از رشته های تحصیلی ، تجزیه و تحلیل مشاغل شناسایی شده و ارائه به اداره کل فنی و حرفه ای ، همکاری در هدایت طرح های پژوهشی ، پایان نامه ها و رساله های دانشجویی به سوی موضوعات مورد درخواست فنی و حرفه ای ، حمایت از حضور واحد های فناور و دانشجویان در مسابقات ملی و آزاد مهارت و برگزاری  نشست های علمی و مهارتی و همایش ها از جمله تعهدات دانشگاه سمنان بر اساس این تفاهم نامه است .
به گفته رئیس دانشگاه سمنان ؛ همکاری در برگزاری همایش ها و کارگاههای اموزشی مشترک ، همکاری در چاپ مقالات مرتبط با موضوع تفاهم نامه و طراحی و اجرای دوره های آموزش مهارتی به صورت مجازی و فراهم سازی زمینه اجرای واحد های درسی کار آموزی ، کارورزی ، آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه سمنان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای نیز از تعهدات مشترک بر اساس این تفاهم نامه است گفتنی است ؛ این تفاهم نامه به مدت سه سال قابل اجراست .


گروه خبری :اخبار تصویری پورتال خبری و وب سایت اصلی, همه خبر های دانشگاه 1399/04/31 ساعت :١١:٢٦ تعداد نمایش:714 کد خبر:١٩٤٤٤

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 
 


 

آدرس دانشگاه : سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان
کد پستی : 19111-35131    تلفن : 33654100-023         نمابر : 33321005-023
پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه : news@semnan.ac.ir
تلفن روابط عمومی دانشگاه : 33654128-023

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه سمنان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا ملانع است.
Copyright © 2020 -Semnan university  All rights reserved